Nasza Grupa

raczej%20to_edited.jpg

Nina van der Brug

Nina uwielbia kulturę azjatycką, fotografię, literaturę i fizykę. Najczęściej można ją spotkać w centrum Krakowa, gdzie popijając kawę raczy się głębokimi rozmowami ze swoimi przyjaciółmi. Wyznaje zasadę, że równie dobrze można spać 5 i 10 godzin. Bardzo interesuje ją ludzka psychika i ma nadzieję, że ten projekt pozwoli jej doszkolić się w tym temacie i pomóc innym.

nat%201%20edit_edited.jpg

Natalia Consigny

Natalia jest ekstrawertycznym ekstrawertykiem. Amatorsko filozofuje i gada w sześciu językach. Pasjonuje się sztuką filmową, tańcem, makijażem, jak i również sztuką opowiadania sucharów. Wierzy, że dzięki zaangażowaniu w projekt będzie w stanie pomóc wielu ludziom.

DSC_2273%20(1)_edited.jpg

Piotr Bednarczyk

Piotra pasjonuje wszystko co związane ze sportem, czy to w formie aktywnej czy biernej. Jest zawsze gotowy do dyskusji, szczególnie jeśli poruszane są w niej tematy polityczno-gospodarcze. Fascynuje go kultura i kuchnia krajów śródziemnomorskich. Uważa, że edukacja młodzieży jest ważna, ale nawet ważniejsza jest edukacja rodziców.

zdj_edited.jpg

Tymoteusz Horodyski

Tymek to osoba niezwykle przyjacielska, otwarta oraz bardzo spontaniczna. Potrafi angażować się w inicjatywy, które wymagają skupienia i czujności 24h na dobę, a zaraz potem myli tył z przodem. Uwielbia kontakt z ludźmi, a nawiązywanie nowych znajomości napawa go pozytywną energią. Jedną z jego największych pasji jest aktorstwo - już od podstawówki miał szansę wcielać się w różnorakie role. Dodatkowo Tymek uwielbia pisać, począwszy od artykułów, a na fantastycznych opowiadaniach kończąc.

DSC_2253_edited.jpg

Kamil Żbik

Kamil to klasyczna dusza towarzystwa. Uwielbia debaty, podróże i dobrą kawę. Pomimo profilu matematyczno-fizycznego angażuje się w wiele różnych aktywności, takich jak Samorząd Uczniowski, MUNy, lub wyżej wymienione debaty. Często jest głosem sceptycyzmu, a do naszego projektu wnosi dozę realizmu i masę chęci do działania. Ma nadzieję, że podczas projektu będzie w stanie zarówno pomóc innym, jak i nauczyć się czegoś nowego.

Copy%20of%20DSC_0016_edited.jpg

Karol Ferduła

Karol oprócz tego że jest wysoki, ma też inne, wyróżniające go cechy. Prócz geografii i polityki uwielbia debaty. W przeciwieństwie do niektórych znajomych (ekhm Kamil...) nie uznaje snu za niepotrzebny konstrukt społeczny. Angażuje się w wiele akcji i projektów, ale pomimo tego znajduje chwile dla znajomych. Kiedy tylko ma okazję, stara się spędzać z nimi jak najwięcej czasu. Uwielbia prezentować wszelkie projekty grupowe oraz prowadzić długotrwałe dyskusje, dlatego w naszym przedsięwzięciu będzie zajmował się głównie przeprowadzaniem wywiadów.

DSC_2268_edited.jpg

Szymon Leśniak

Szymon jest z powołania humanistą, dlatego lubi czytać, jak i od czasu do czasu pisać różne książki. Kiedyś trenował koszykówkę, a zainteresowanie tematem zostało z nim do dziś. Ponadto ciekawi go historia, sprawy kryminalne czy wspomniane wcześniej pisarstwo. Dołączył do tego projektu po to, by uświadamiać ludzi i im pomagać, a także by zbierać nowe doświadczenia.